slideshow_photo_01.jpg

Get Adobe Flash player

Choose your country :

"Solar energy can be used in different forms, be it to produce electricity or to produce heating & cooling."
Name
Subscribe to our newsletter
Receive all the latest news in your mailbox.

 

Co-ordinator in Ukraine:
"Green Dossier"

Nadia Shevchenko
Tel: +38 050 446 80 36
E-mail: nadiyka@mail.ru
Website: www.dossier.org.ua
 

ласкаво просимо

Приєднуйтесь до Європейських Днів Сонця – 2013

 

Європейські Дні Сонця - міжнародна кампанія, спрямована на промоцію використання сонячної енергії, – у країнах Європи з 1 по 19 травня.

 

Європейські Дні Сонця успішно пропагують використання безкоштовного та безмежного джерела енергії, доступного всюди й для всіх. З кожним роком до кампанії приєднується все більше організацій найрізноманітнішого спрямування та звичайних громадян різного віку. Вони майструють сонячні колектори, малюють яскраве майбутнє, створюють незвичайні арт-композиції, проводять спеціальні уроки чи лекції, відкривають двері своїх підприємств усім бажаючим подивитися, як працює, скажімо, сонячна електростанція чи батарея на даху офісу.

Минулого року під час кампанії відбулося більше 8 000 подій за участі 600 000 громадян у 20країнах Європи.  В  Україні близько 20 заходів було проведено в шести областях організаціями громадянського суспільства, школами та університетами, а також Львівською міською Радою. 

В Україні Дні Сонця відбуваються втретє. Головний акцент цьогорічної кампанії в Україні -  екологічна безпека енергетичних проектів, підтримка локальних ініціатив та практичних дій громад, пов’язаних з децентралізацією виробництва енергії та енергоощадністю. Ми розповідатимемо про можливості та приклади застосування сонячної енергії в побуті, на малих та великих підприємствах, навчатимемось разом з усіма учасниками кампанії.

Особливу увагу будемо приділяти цього року підприємствам сільськогосподарського призначення, адже саме виробництво харчових продуктів є сучасним і майбутнім ресурсом нашої країни. Разом із проектом ЮНІДО - ГЕФ«Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» ми розпочинаємо збір найкращих прикладів використання відновлюваних джерел енергії на підприємствах галузі. Якщо ви хочете, щоб ваш досвід став відомий в Україні та світі, присилайте свої розповіді, найкращі з них увійдуть до серії «Золоті сторінки чистої енергії».  

Продовжується і наш конкурс для школярів та їхніх батьків, які дбають про безпечне та яскраве майбутнє, «Сонячний караван».

 

Слідкуйте за нашими новинами на сайті http://www.dossier.org.ua/ievropeyski-dni-soncya, долучайтесь до обговорення В Контакте та у Facebook.

Приєднуйтесь до європейської мережі! Запитуйте, давайте поради, дійте!

 

Європейську кампанію координують Європейська асоціація фотоелектричної промисловості (EPIA) та Європейська федерація сонячної теплової промисловості (ESTIF).

 

Координатор в Україні – МБО ІЦ «Зелене досьє» ( http://www.dossier.org.ua).

Контакти: ecoweek@bg.net.ua; nadiyka@mail.ru; 067 9641529, 050 4468036; 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 12 (для листування).\